V rámci objednávky přes e-shop je nutné dodržet počet láhví po šesti kusech, tzn. v násobcích šesti. Pro více informací prosím klikněte ZDE, odst. "Minimální objednané množství".

MÁME NOVÝ VINNÝ SKLÍPEK, VÍTEJTE

  admin

MÁME NOVÝ VINNÝ SKLÍPEK, VÍTEJTE

Navštivte náš nový reprezentační vinný sklípek ve Vracově, v srdci Slovácka. Sklípek se nachází v malebné vinařské uličce Cihelná přímo pod vinohrady. Představuje tak znamenitou příležitost poznat kvalitu vín Vinařství pánů z Lipé v jeho nejpřirozenějším prostředí.


Snažili jsme se vnést do sklípku atmosféru autentického moravského vinařství na pozadí středověku jako připomínku i hold tradici pěstování a výroby vína na Moravě už od dob pánů z Lipé. Rádi bychom, aby každý, kdo ochutná naše vína, se k nám vracel rád nejen za dobrým vínem, ale i jedinečnou atmosférou.

CO NABÍZÍME

Pro náhodné kolemjdoucí, vinařské turisty či cykloturisty nabízíme možnost ochutnat a zakoupit naše přívlastková vína. Na přání vína také balíme do dárkových balení. Platby jsou možné v hotovosti nebo elektronicky platební kartou.
V rámci sklípku provádíme také komentované ochutnávky, a to jak pro jednotlivé hosty, tak pro větší skupiny. Řízenou degustaci po předchozí domluvě rádi připravíme až pro 30 osob.

ŘÍZENÉ DEGUSTACE

Na základě individuální poptávky provádíme řízené degustace našich špičkových přívlastkových vín. Počet osob pro takovouto degustaci může být od 10 až po 30 lidí. Ochutnávkou provází sommelier a současně i majitel vinařství pan Lukáš Lukáš. Součástí řízené degustace je také bohatý raut.

OTEVÍRACÍ DOBA

ČERVEN–ZÁŘÍ:    Otevřeno ve všední dny od 10 do 16 hod.
                                     (mimo tyto časy a dny dle individuální domluvy)

ŘÍJEN–KVĚTEN:    Dle individuální domluvy.

KONTAKT

Jitka Lukášová
e-mail: jitka@vinarstvipanuzlipe.cz
tel.: +420 777 861 282

KDE NÁS NAJDETE

Adresa: Cihelná 65
GPS: 48°58'53.872"N, 17°13'40.860"E
Obec: Vracov
Podoblast: Slovácká

Srdečně nám vítejte!