V rámci objednávky přes e-shop je nutné dodržet počet láhví po šesti kusech, tzn. v násobcích šesti. Pro více informací prosím klikněte ZDE, odst. "Minimální objednané množství".

Naše vína opět natáčí! Tentokrát komedii Po čem muži touží 2

  admin

Naše vína opět natáčí! Tentokrát komedii Po čem muži touží 2

Po čem muži touží, je naše víno :-D

Film je volným pokračováním úspěšné komedie Po čem muži touží, která se stala divácky nejúspěšnějším českým snímkem roku 2018.

O FILMU

I tentokrát jde o humorný pohled na střet mužského a ženského světa a hledání jejich vzájemného porozumění, které může jednoho i druhého dovádět k šílenství.

V prvním filmu se hlavní hrdina Karel Král ocitl v ženském těle. V druhém díle sledujeme ženu jménem Irena Kopáčová, která žije v jiné části města.  Ve stejnou chvíli, kdy si Karel Král v prvním díle přál být ženou, ona si přeje být raději mužem. Ve volném pokračování filmové komedie sledujeme osud tohoto druhého těla.

O DRUHÉM DÍLU

Jednoho dne se Irena probudí a ocitne se v podobné situaci jako Karel Král.  Je v těle, které nenávidí, ale teď má možnost zjistit, jací muži vlastně doopravdy jsou. Film Po čem muži touží 2 sleduje její cestu, která se protne i s Karlem Králem. Příběh je plný komických situací a utahuje si ze stereotypů partnerských vztahů a rozdílů mezi muži a ženami.

Irena se musí o sebe postarat a není nikdo, kdo by jí zpočátku uvěřil, že je to pořád Irena. Nakonec jí podá pomocnou ruku její soused Radim, který je odjakživa do Ireny zamilovaný. Věří jí a doufá, že někde tam uvnitř toho postaršího chlapíka je jeho milovaná a on ji jen musí, jako správný princ, osvobodit. Udělat z ženy muže není snadný úkol, a tak má Radim ve výcviku pořádné obtíže.

KDO VE FILMU HRAJE

V hlavních rolích se objeví oba hlavní představitelé z prvního filmu Jiří Langmajer a Anna Polívková. Nové role vytvoří Marek Taclík, který hraje souseda a kamaráda Radima, dále Leoš Noha, Radek Holub, Pavel Šimčík, Oskar Hes, Karel Zima či Tereza Kostková. Roli vědmy Zoltany si zopakuje Pavla Tomicová.

PREMIÉRA

S premiérou se počítá 17. 3. 2022, do kin film uvede distribuční společnost Cinemart.

PARTNEŘI

Po čem muži touží 2 vzniká v produkci společnosti Fénix Film s.r.o. - Dany Volákové a Michaely Flenerové. Koproducenty jsou Cinemart a.s. - Marek Jeníček, Flamesite s.r.o. – Kamil Kožíšek, SOLID ENTERPRISE s.r.o. – Marek Veselický. Hlavním partnerem je televize Nova.

Partnerem je také naše Vinařství pánů z Lipé, děkujeme že se můžeme zúčastnit tohoto krásného projektu.

Foto z natáčení: Vojtěch Resler

01.jpg
01.jpg
01.jpg
01.jpg
01.jpg
01.jpg
01.jpg
01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg