V rámci objednávky přes e-shop je nutné dodržet počet láhví po šesti kusech, tzn. v násobcích šesti. Pro více informací prosím klikněte ZDE, odst. "Minimální objednané množství".

Základní podmínky nákupu

I.
Doprava a způsob platby

Vína a zboží z e-shopu dodáváme pouze po České republice.

Doprava

1.
Přepravní služba TOPTRANS EU, a.s.
2.
Po potvrzení objednávky Vám bude zboží doručeno do 7 dnů.
3.
Cena za dopravu je 250 Kč. Při objednávce nad 2 500 Kč je doprava ZDARMA. Při objednávce 6 a více ks láhví vín je doprava ZDARMA.

Platba

1.
Platba na dobírku je 30 Kč
2.
Platba bankovním převodem je ZDARMA.
3.
Platba platební bránou je ZDARMA.

II.
Informace o minimálním objednaném množství

1.
U objednávek láhví musí být v rámci jedné objednávky vždy dodržen příslušný počet láhví po šesti kusech, tzn. v násobcích šesti (dále také jako „ucelený kartón“). Jeden ucelený kartón tvoří šest kusů láhví vín o objemu 0,75 l (1 kartón = 6 ks láhví). Jeden ucelený kartón ale může být tvořen různými odrůdami v různém počtu, ale vždy jejich součet musí být šest kusů láhví vín. Maximální množství odebraných láhví vín v rámci jedné objednávky není stanoveno, vždy však musí jít o ucelené kartóny (tj. láhve v násobcích po šesti). Minimální množství odebraných láhví v rámci jedné objednávky přes e-shop Vinařství pánů z Lipé je šest láhví vín. Počet objednávek na jednu osobu není omezen.

III.
Všeobecné obchodní podmínky

1.
Všeobecné obchodní podmínky vč. jejich účinnosti jsou k dispozici ZDE.

IV.
Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

1.
V případě sporu mezi kupujícím/spotřebitelem a prodávajícím může kupující/spotřebitel využít také možnost spor řešit mimosoudní cestou, tzv. „mimosoudní řešení“.
2.
K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: https://adr.coi.cz/cs a postupovat lze dle zde uvedených pravidel. Platformu pro řešení sporů on-line nacházející se na internetové adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr je možné využít při řešení sporů mezi prodávajícím a kupujícím z kupní smlouvy. Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu však nevylučuje možnost kupujícího/spotřebitele obrátit se se svým nárokem na civilní soud.
3.
Více informací o možnostech mimosoudního řešení sporů také viz Všeobecné obchodní podmínky společnosti Vinařství pánů z Lipé s.r.o., ZDE.

V.
Elektronická evidence tržeb

1.
1. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.